Göz Çevresi Bakım Yağı
Göz Çevresi Bakım Yağı
Göz Çevresi Bakım Yağı

Göz Çevresi Bakım Yağı

Marka : Allbio
Fiyat : ₺360,00(KDV Dahil)

Sıcak, soğuk, rüzgar, güneş gibi çevresel faktörler, üzüldüğümüzde ya da sevindiğimizde oluşan yüz mimikleri, yılların getirdiği deformasyon ilk etapta göz çevremizi negatif yönde etkilemektedir.

 

Allbio göz çevresi bakım yağı özellikle  yorgun, solgun görünen göz çevresi, kaz ayağı bölgesi bakımı için formüle edilmiş bir üründür. Göz çevresi bölgesi haricinde tüm yüz ve alın bölgesinde de bakım yağı olarak kullanılabilir.

 

Ürün içeriğinde saf bitki özleri  haricinde hiç bir katkı maddesi, koruyucu, parfüm, paraben, parafin, alkol, sls, sle  vs yoktur.  %100 saf, taze, cildiniz için  hiç bir faydalı özelliğini yitirmemiş  bitki özlerinden üretilmiştir.

 

Hayvanlar üzerinde denenmemiştir.

 

Allbio göz çevresi bakım yağı içeriğinde soğuk sıkım üzüm çekirdeği yağı, nar çekirdeği yağı, kuşburnu çekirdeği yağı, ısırgan tohumu yağı ve tıbbi aromatik bitkiler bahçemizin cilt dostu  kraliçesi, helichrysum italicum türü altın otu, yani "ölmez çiçek" uçucu yağı da vardır. Oranları her cilt tipine uygun olarak formüle edilmiştir.

 

Bu yağların içerisindeki A, E, C vitaminleri, omega 3-5-6, ALA, GLA ve AHA yağ asitlerinin cildiğimiz üzerinde oluşturacağı pozitif etkiler daha ilk kullanımdan itibaren kendini göstermektedir.

:
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR