Gizlilik Sözleşmesi

 

 

İnterneti kullanarak işlem yaparken güvenliğin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bizim için daha da önemlisi, size %100 güvenli bir ortam sunarak, sizin sitemizi kullanırken kendinizi güvende hissetmenizdir. Bu sayede sitemiz üzerinde işlem yapabilmek için gerekli duyulan kişisel bilgileri bize nasıl bir ortamda verdiğiniz ve bu bilgilerin hangi amaçlarla kullanılacağı konusunda sizleri bilgilendirerek, kendimize bir ilke edindiğimiz gizlilik politikamızı sizlere sunmak istedik.

 

Sizden hangi bilgiler alınır? abtdogalurunler.com sadece kişinin kendisinin sitemizde işlem yapabilmek amacıyla gönüllü olarak deklare edeceği kişisel bilgileri alır. Bu bilgiler: ad-soyad-e-posta adresi-posta adresi-telefon numarası-tc kimlik numarası ve kişinin kredi kartı gibi bilgilerdir.

 

Bu bilgiler ne amaçla kullanılır? Sizin tarafınızdan verilen bilgiler, sadece talep ettiğiniz işlemleri gerçekleştirmek, sitemiz üzerinden bize yöneltmiş olduğunuz soruları hızlı bir şekilde cevaplayabilmemiz ve sizlere ürün ve hizmetlerimizi duyurabilmemiz için kullanılır. Aynı zamanda sitemizin sizleri daha yakından tanıyarak, sizlere özel ürün ve promosyonlar sunabilmemiz için kullanılmaktadır.

 

Bilgileriniz nasıl bir teknolojiyle korunmaktadır? abtdogalurunler.com'da, internet teknolojisinin sunmuş olduğu en son yazılım ve tekniklerle kişisel bilgileriniz güvenlik altına alınmıştır. Sitemizde tüm bilgiler SSL (Secure Sockets Layer) kriptolama tekniği ile kriptolanarak korunmakta.

 

Kredi Kartı Bilgileriniz ne kadar güvenli? Şu anda internet teknolojisinin sunduğu en yeni SSL kriptolama tekniği 256 bitlik tekniktir. Yani kredi kartı numaranız, sistem içinde tutulurken ve işlem esnasında hizmet veren firmaların sunucuklarına taşınırken kodlanır. Kredi kartı numaları 16 haneden oluşmaktadır. Kriptolama esnasında bu 16 haneli sayı 2048 haneli karışık bir sayı dizisi halinde taşınır. Karşı tarafta ise aynı teknoloji kullanılarak kriptolanmış bu bilgi tekrar çözülür. Fitsporcu.com bu sayede kredi kartı bilgileriniz konusunda güvenli bir ortam sunmaktadır ve güvenliğinizi tam olarak garanti altına almıştır.

 

Ürünler Satılan tüm ürünler %100 Orjinaldir. Üretici firma garantisi altındadır. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR