Kullanım Koşulları

 

 

Sitemizdeki ürünler garanti altındadır ve her markanin kendi garanti koşulları geçerlidir.

 

- Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

 

- Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, abtdogalurunler.com'daki iletişim bölümündeki formu "ürün fatura numarası ve sipariş numarınızı" içeren bir bilgilendirme atmanız gerekmektedir. Bu formun içine ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız gerekmektedir. abtdogalurunler.com bu bildirimi aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir. Bu bilgileri size iletmemizle birlikte siz iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajına koyarak herhangi bir kargo şirketi vasıtasıyla veya elden belirtilen adrese teslim edebilirsiniz.

 

- Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız.

- Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

 

- Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR