Türkiye'de ilk profesyonel bitki özleri fabrikasını kuran kişiler olarak 1984 yılından bu yana doğal ve bitkisel ürünler ürettik. Doğal içerikli saf bitki özleri, bitkisel besinler, SPA ürünleri, cilt bakım yağları, kremler, merhemler ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz.

 

Çağın gereksinimi olan yenilikçi doğal üretimlerde yepyeni bir yol çizdik. Tamamen doğal malzemelerle yüz, vücut, saç bakımında ve onarımında yenilikçi bir misyonla yeni ürünler tasarladık.

 

ABT Doğal Ürünler'in, yeni doğal kozmetik serisi, Tarkan Güveloğlu'nun 35 yıllık deneyimine, birikimine, dünya çapında yapılan araştırmalara, laboratuvar çalışmalarına dayanan formülasyonları içermektedir. Ürünlerimizin hepsi kaliteden, saflıktan ödün vermeden üretilmektedir.

 

Misyonumuz, mümkün olduğu kadar kimyasallar olmadan halka en iyi kalite formüller, doğal kozmetik ve sağlık ürünleri sunmaktır. Bu ilkemiz çerçevesinde, yapay renkler, yapay aroma, genetiği değiştirilmiş hammaddeler, katkı maddeleri, ve karıştırıcılar içermeyen mümkün olduğunca doğal ve kaliteli bitki ve bitki özleriyle üretimler yapıyoruz. Kendi firmamıza ait tıbbi ve aromatik bitkiler bahçemizde zirai ilaç kullanmadan şifalı bitkiler yetiştiriyoruz. (Bahçemizin fotoğraflarını abtdogalurunler instagram adresimizden görebilirsiniz.)

 

Güzelliği, kişisel bakımı geliştirmek ve sağlıklı yaşama destek sağlamak için Abt Doğal Ürünler olarak tescilli markalarımız olan "Allbio" "bio4" "Profenol" "Fitotea" ve "APİMEGA" markaları ile hizmetinizde olacağız.

 

Ürünlerimizin formülasyonları olan bitkilerin yağları, yaprakları, tohumları, kökleri ve kabukları 4000 yılı aşkın bir süredir başarıyla kullanılmıştır. Bütün bunların özel bileşiminden gençleştirici, hücre yenileyici özellikleri ayıklıyoruz ve özel yepyeni bitkisel güzelik ve bakım formüllerini sizlere sunuyoruz.

 

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR