Biberiye Uçucu Yağ - 30ml
Biberiye Uçucu Yağ - 30ml

Biberiye Uçucu Yağ - 30ml

Marka : Allbio
Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)
:

Biberiye Uçucu Yağı

 

Sakarya il sınırları içerisinde, 1000 rakımlı arazimizde, Tıbbi aromatik bitkiler bahçemizde yetiştirdiğimiz  latince adı "Rosmarinus officinalis" olan biberiye yapraklarından, su buharı distilasyonu yöntemi ile elde ettiğimiz uçucu yağdır.

Katkı ve koruyucu madde içermemektedir. Ayçiçek yağı ya da alkol ile karıştırılmamıştır.

%100 saftır.Tıbbi aromatik bitkiler bahçemizde kimyasal ilaç, gübre, tarım ilacı kullanılmamaktadır. Antibiyotik içerebileceği için inek gübresi bile kullanılmamaktadır.

Tıbbi aromatik bitkiler bahçemizin etrafında ilaçlanan tarlalar bahçeler yoktur. Anayollardan uzak olduğu için eksoz gazı kirliliği de yoktur.

Hasat yapılırken benzinle çalışan, egzoz gazı çıkaran el motorları kullanılmamaktadır. Hasat işlemi eski usul küçük tırpanlarla yapılmaktadır.

Satın alacağınız bu yağ, aynı yıl içerisinde üretilmiş taze üründür.

10 ml ve 30 ml boyutunda ışık geçirmeyen cam şişelerde satışa sunulmaktadır. Kendi tıpalı damlalıklı kapağının yanı sıra cam damlalıklı kapak da gönderilmektedir.

İlgili kanun gereği bitkisel ürünlerle ilgili hastalık adı ya da endikasyon belirterek tanıtım yapmak yasaktır. O yüzden bu tip açıklamalar yazılmamaktadır.

 

 

Ürünümüzün Analiz Raporu

 

 

Ürünlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz sorularınız için [email protected] adresine e-posta yollayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR