Allbio - 2 Propolis Damla ve Perga Arı Ekmeği
Allbio - 2 Propolis Damla ve Perga Arı Ekmeği

Allbio - 2 Propolis Damla ve Perga Arı Ekmeği

Marka : Allbio
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺280,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺240,00(KDV Dahil)
:

Allbio - Sıvı Propolis Ekstresi  (2 x 30 = 60 ml)

 

Propolisin alkol ya da suda bekletilmiş hali değildir. Kendi kovanlarımızdan ve anlaşmalı arıcılarımızdan aldığımız propolisleri özel bir yöntemle teknolojik cihazlarda en iyi çözücüsü olan alkolde çözüyoruz ve yoğunlaştırıyoruz. Daha sonra alkolü tamamen uçuruyoruz. Gıdaya uygun bitkisel kaynaklı gliserinle çoğaltıyoruz. Bu şekilde hem alkol içermemiş oluyor hem de suya kolayca karışıyor. Ürünümüz 1/10 oranında yoğunlaştırılmış propolis içerir.

Kullanılması gereken doz kişilerin yaşına ve ne için kullanacağına bağlı olarak günde 5 damla ve 40 damla arası değişebilir. Net doz ayarlaması için doktorunuza danışabilirsiniz.

 

Suya ya da herhangi bir içeceğe karıştırılarak kullanılabilir. Allbio propolis ekstresi suya damlatıldığında kolaylıkla çözülür, karışır.  Bal ile karıştırılarak kullanılırması tavsiye edilir.

 

 

Allbio - Perga Arı Ekmeği (100 gr)

 

Arı ekmeği, diğer adıyla Perga.... İşçi arılar özellikle çiçeklerin bol polenli olduğu dönemde çiçekleri dolaşıp polen ve nektar topladıktan sonra kovandaki boş peteklere polen ve kendi enzimleriyle yoğurduğu mayaladığı nektarı basarak doldurur. Vitaminler, mineraller, aminoasitler içeren bu besleyici maddeyi daha sonra özellikle yavru arıları beslemek için saklamış olur. Enjektör benzeri metal bir aletle petek gözlerinden toplanır. Arı ürünlerine alerjisi olmayan, 2 yaş üzeri herkes yiyebilir.

 

Abt doğal ürünler pergayı Türkiye'ye tanıtan ilk firmalardan birisidir. Ürünlerimiz Sivas, Bursa, Kastamonu, Sakarya ili sınırlarında, şehir merkezlerinden, ilaçlama yapılan tarım alanlarından, anayollardan uzak bölgelerdeki arı kovanlarından toplanmaktadır.  

 

 

 

 

 

"İlgili kanun gereği bitkisel ürünlerle ilgili hastalık adı ya da endikasyon belirterek tanıtım yapmak yasaktır. O yüzden bu tip açıklamalar yazılmamaktadır."

 

 

Ürünlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz sorularınız için [email protected] adresine e-posta yollayabilirsiniz.